“ВСЯ УКРАЇНА ЧИТАЄ ДІТЯМ”

В листопаді, для маленьких поціновувачів сучасної української літератури, відбулися дивовижні зустрічі з дитячими письменниками Тарасом Прохаськом, Іваном Андрусяком, Олегом Чаклуном та Олександром Дерманським.
Тарас Прохасько під час презентації своєї трилогії про сім’ю Кротів відкрив юним користувачам таємницю про те, хто зробить сніг та які пригоди чекають на тринадцяте кротеня у чарівному Буковому лісі. Автор зачитав уривок з першої книжки трилогії «Хто зробить сніг» та повідав про свої перші дорослі та дитячі твори.
Олег Чаклун розповів дітям про те, що потрібно не боятися мріяти. Необхідно плекати свої мрії та робити все для їх здійснення. Казкар спонукав дітей вивчати іноземні мови, адже його нову книжку «Мрія. Dream. Мечта» вони зможуть прочитати українською, англійською та російською мовами. А для любителів подорожей автор зібрав чудові казки про дивовижних героїв та їхні неймовірні пригоди, сповнені загадок і несподіванок, які ввійшли до книги «Швейцарські казки».
Іван Андрусяк жартуючи з читачами познайомив їх зі справжньою Чупакаброю, яка полюбляє неслухняних діток, а вихованим – порадив завітати до солодшого саду, де можна поласувати абрикосою та персом.
Олександр Дерманський знайомий користувачам бібліотеки як автор трилогій про Чудове Чудовисько та про вужика Ониська, а також інших прозових цікавих та неймовірних історій для дітей. Цього розу презентував дітям свою першу поетичну збірку “Бигимоти не Медмеді”. Декламуючи та зображуючи героїв віршів автор розвеселив та закохав у себе і малечу і дорослих.
Учасники зустрічей з радістю спілкувалися з письменниками, брали участь в автограф та фото сесіях, познайомилися з новими книгами видавництв «Старого Лева» та «Фонтан казок». Спілкування дітей із письменниками було щирим і неймовірно емоційним. Маленьким слухачам сподобалася чудові казки та вірші авторів, адже написані вони саме для них.
Запрошуємо прихильників творчості письменників завітати до нашої бібліотеки, де на Вас чекають новинки від видавництв.
 

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s